Гімнасти з Маріуполя змагалися в шести видах чоловічого багатоборства

Спортсмени посіли призові місця на обласних змаганнях

В Донецькій області 12 спортсменів з Маріуполя стали призерами обласних змагань. Сам чемпіонат зі спортивної гімнастики пройшов у Черкасах, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, Маріуполь представили гімнасти з комунального закладу КДЮСШ "Прометей". Вони змагалися у шести видах чоловічого багатоборства, а саме від першого юнацького розряду у програму Майстра спорту. Так, перші місця зайняли такі маріупольські спортсмени: Влад Бесіда (програма 2 розряду), Олег Матузенко (програма 2 розряду), Семен Антіпюк (програма 3 розряду), Дмитро Семибратов (програма 3 розряду). Друге місце - Сергій Кузьменко (програма 3 розряду).

А ось переможцями за програмою першого юнацького розряду став Будимир Богданов - перше місце. Третє місце отримали Гліб Волчанов, Денис Короткий і Богдан Георгієв.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що на чемпіонаті світу з кікбоксингу спортсменка з Донбасу завоювала "срібло".