В Єгипті спортсмени з Донбасу встановили 15 світових рекордів

Слов'янські спортсмени стали чемпіонами світу

На чемпіонаті світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору місцеві мешканці Слов'янська встановили 15 світових рекордів. Місцеві атлети стали чемпіонами світу в своїх вікових та вагових категоріях, передає прес-служба Слов'янської міської ради.

Як зазначається, виступи Володимира Шаульського, Володимира Драного, Юрія Романюка, Євгена Бабенка, Василиси Козирєвої, Валентини Григор’євої та Римми Багнюк були тріумфальними. Всі вони стали чемпіонами світу і встановили рекорди. Тренували спортсменів заслужені тренери України Олексій Позднухов і Ігор Котляров.

Змагання проходили в Єгипті у місті Гіза з 15 по 22 листопада. По приїзду в Слов'янськ спортсменів чекали місцеві мешканці зі словами привітань.

Варто додати, що з 1 листопада в Слов'янську почали приймати документи на призначення стипендій в 2020 році, а саме - провідним і перспективним спортсменам.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що в Еміратах спортсменка з Донбасу стала віцечемпіонкою світу. Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.