Спортсмени Маріуполя завоювали 9 золотих медалей з самбо

Також маріупольські спортсмени отримали три "бронзи" і одне "срібло"

Спортсмени з Маріуполя змогли завоювати одразу дев'ять золотих медалей з самбо. Це сталося на чемпіонаті Донецької області зі спортивного та бойового самбо, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, участь у змаганнях прийняли більше 150 спортсменів різних вікових категорій. Показати свої сили і вміння на чемпіонаті змогли 20 спортсменів з Маріуполя. Чемпіонат проходив в Краматорську. В результаті, маріупольські спортсмени завоювали дев'ять золотих, одну срібну і три бронзових медалей. Ще вони стали другими у загальнокомандному заліку.

В прес-службі підкреслили, що Маріуполь вперше за 18 років був представлений на змаганнях зі спортивного та бойового самбо. При цьому, спортсмени змогли показати хороший результат і отримати 11 ліцензій. Ще спортсмени стали основою обласної збірної.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що дітей, які проживають на лінії розмежування, відправили на відпочинок.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.