Спортсмени Маріуполя завоювали 9 золотих медалей з самбо

Також маріупольські спортсмени отримали три "бронзи" і одне "срібло"

Спортсмени з Маріуполя змогли завоювати одразу дев'ять золотих медалей з самбо. Це сталося на чемпіонаті Донецької області зі спортивного та бойового самбо, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, участь у змаганнях прийняли більше 150 спортсменів різних вікових категорій. Показати свої сили і вміння на чемпіонаті змогли 20 спортсменів з Маріуполя. Чемпіонат проходив в Краматорську. В результаті, маріупольські спортсмени завоювали дев'ять золотих, одну срібну і три бронзових медалей. Ще вони стали другими у загальнокомандному заліку.

В прес-службі підкреслили, що Маріуполь вперше за 18 років був представлений на змаганнях зі спортивного та бойового самбо. При цьому, спортсмени змогли показати хороший результат і отримати 11 ліцензій. Ще спортсмени стали основою обласної збірної.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що дітей, які проживають на лінії розмежування, відправили на відпочинок.