Боксери з Донецької області завоювали два "срібла" і "бронзу"

Маріуполь вперше прийняв змагання такого рівня

На чемпіонаті України та 51-му "Меморіалі Макара Мазая" в Маріуполі спортсмени з Донбасу змогли завоювати дві срібні і одну бронзову нагороди. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написав глава Донецької обласної держадміністрації Павло Кириленко.

За його словами, Ростислав Білостоцький став срібним призером у ваговій категорії 52 кг, Максим Пилипець - у категорії 69 кг, а Дмитро Рибалко завоював бронзу серед ваговиків 75 кг.

"Чемпіонат зібрав 124 боксерів із усієї України (8 вагових категорій). За його підсумками буде формуватися національна збірна, яка візьме участь в олімпійських ліцензійних стартах до Ігор в Токіо 2020 року", - написав він.

Також у повідомленні додається, що боксерські змагання такого рівня Маріуполь прийняв у себе вперше з часів незалежності України.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що люди у віці на Донбасі пограли в баскетбол та настільний теніс.