У Лондоні спортсмен з Донбасу завоював "бронзу"

Участь в чемпіонаті світу беруть спортсмени з 60 країн світу

У Великобританії стартував паралімпійський чемпіонат світу з плавання. Участь в змаганнях приймає і маріупольський спортсмен Олександр Комаров, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, спортсмен є стипендіатом Маріупольської міської ради. На чемпіонаті світу в Лондоні він завоював бронзову медаль.

"У перший день змагань українська збірна завоювала сім медалей - три золоті і чотири срібні. Маріуполець став третім у вільному стилі на дистанції 100 метрів. Його результат - 1:06:51", - йдеться в повідомленні.

Також додається, що на змаганнях очікуються виступи провідних маріупольських спортсменів Ярини Матло та Данила Чуфарова. Підготовкою наших спортсменів займається заслужений тренер України Василь Лисенко. Чемпіонат триватиме до 15 вересня.

Всього, участь в чемпіонаті світу в Лондоні беруть близько 600 спортсменів з 60 країн світу.

picture

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що гімнаст з Донбасу отримав золоту медаль на Всесвітньому кубку виклику.