РФ привезла на Донбас найманців з досвідом проведення диверсій, - розвідка

Бойовики проводять інтенсивні бойові підготовки

На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей продовжують діяти російські найманці під керівництвом Генштабу ЗС РФ. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

"На окупованих територіях Донбасу продовжують діяти підрозділи, які не входять до складу 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ і комплектуються виключно найманцями, переважно російськими громадянами, з досвідом бойових дій у локальних конфліктах", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що основу діяльності зазначених збройних формувань складають: проведення диверсій, підготовка особового складу розвідувальних і снайперських підрозділів, посилення охорони представників командування російських окупаційних військ і ліквідація осіб, які заважають злочинної діяльності окупантів.

Раніше видання "Донбас. Коментарі" повідомляло про те, що російсько-окупаційні війська продовжують нарощувати мінно-вибухові загородження на окупованих територіях Донецької і Луганської областей.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.