У МінВОТ розповіли, як будуть відшкодовувати гроші за зруйноване житло

Сума виплат буде визначатися за показниками вартості будівництва житла

Урядом України прийнято рішення про затвердження механізму виплат компенсацій за житлові будинку (квартири), які були зруйновані в результаті надзвичайної ситуації військового характеру, викликаної збройною агресією Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Згідно Законом України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донецькій і Луганській областях" відповідальність за матеріальний або нематеріальний збиток, нанесений Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації, покладається на Російську Федерацію відповідно до принципів і норм міжнародного права.

"Кошти, витрачені в рамках виплати компенсацій за зруйноване житло, будуть включені в консолідовану претензію України до Російської Федерації по реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України", - йдеться в повідомленні.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що народний депутат Олег Невада домігся держкомпенсації для жителів, чиї будинки постраждали в АТО.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.