Експортувати товари в Туреччину: бізнесменів з Бахмута запрошують у Стамбул

З потенційними турецькими партнерами організують індивідуальні зустрічі

В місті Бахмут Донецької області, всіх місцевих бізнесменів малого і середнього бізнесу запрошують до столиці Туреччини. Їм пропонують відвідати торговельну зустріч, яка буде проходити в рамках проекту "Консолідація експортного потенціалу малого і середнього бізнесу", передає прес-служба Бахмутської міської ради.

Як зазначається, цей проект стосується і спрощення доступу до зовнішніх ринків. Поїхати на таку місію можуть представники підприємств агросектору та продуктів харчування. Захід заплановано в період з 10 по 12 лютого 2020 року в Стамбулі.

В прес-службі підкреслюють, що таку зустріч хочуть провести з метою створення для виробників України нових можливостей для виходу на зовнішні торговельні ринки. Подібна місія допоможе українським і турецьким бізнесменам налагодити ділові контакти. Фішкою заходу буде проведення індивідуальних зустрічей у форматі В2В з потенційними партнерами.

Так, для того, щоб потрапити на торговельну зустріч, вже зараз, слід проходити реєстрацію. Зробити це можна за посиланням. Дедлайн подачі заявки - до 27 листопада 2019 року. Більш детальну інформацію можна дізнатися написавши листа на електронну пошту: [email protected].

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що в Авдіївці стартує новий проект.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.