Гірники Донбасу почали отримувати свої зарплати

Загальний борг держави по зарплаті шахтарям наближався до мільярда гривень

Напередодні Дня шахтаря, який традиційно відзначається в Україні в останню неділю серпня, на державні вугледобувні підприємства Донецької області надійшло понад 227 мільйонів гривень для виплати боргів із зарплати. Про це повідомив глава Донецької ОВГА Павло Кірілленко на своїй сторінці в Facebook.

"Ці 227,2 мільйонів дозволили скоротити заборгованість на державних вугледобувних підприємствах на 61%", - позначив він.

При цьому Кірілленко зазначив, що "латати дірки" в шахтерном господарстві державі стає все важче, щоб змінити ситуацію, потрібні системні заходи. Донецька обласна державна адміністрація на сьогодні позбавлена ​​механізмів впливу на стан речей в галузі, однак чиновники розробили свої пропозиції, які втілить новий склад уряду і Міненерговугілля.

Нагадаємо, раніше видання "Донбас. Коментарі" повідомляло про те, що Кабінет Міністрів звернув увагу на масові страйки і почав виділяти кошти на покриття боргів по зарплатах шахтарям Донбасу.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.