Податок на елітні авто: до бюджету Донбасу заплатили 3 млн грн

Транспортним податком обкладаються автомобілі, якщо з року їх випуску не минуло більше п'яти років

В Донецькій області за перші дев'ять місяців цього року, власники елітних авто заплатили в місцеві бюджети 3,3 мільйона гривень. Найбільше транспортного податку заплатили автовласники-юридичні особи, а саме, 1,5 млн грн, передає прес-служба Бахмутської міської ради.

Як зазначається, ще 1,8 мільйонів гривень заплатили фізичні особи. Лідером за сплату транспортного податку є Маріуполь. З початку року власники автомобілів в цьому місті заплатили майже 1 млн грн. На другому місці виявилося місто Покровськ в якому було перераховано 0,6 млн грн податку. Третю лідируючу позицію займає Бахмут, де власники автомобілів заплатили 0,4 мільйона гривень.

В прес-службі підкреслюють, що транспортним податком обкладаються нові автомобілі, якщо з року їх випуску не минуло більше п'яти років (включно). Платити податок повинні власники, які купують транспорт, середньоринкова вартість якого сягає понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати (встановленої законом на 1 січня).

Крім цього, додається, що податок на транспорт входить до складу податку на майно. При цьому, він повністю зараховується до місцевих бюджетів. 

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що в Донецькій області Макс Кідрук презентував свою нову книгу.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.