Проект закону про заборону підвищення зарплат нардепам з'явився на сайті ВР

Законопроект зареєструвала команда "Опозиційної платформи - За Життя"

В Верховній Раді вже зареєстрований проект Постанови "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України" (щодо зменшення розміру заробітної плати народних депутатів України)". Його авторами стали члени команди "Опозиційної платформи - За Життя", передає прес-служба ОПЗЖ.

Як зазначається, такий проект закону написали з метою зменшення розміру зарплат народних депутатів. Документ визначає фінансове, медичне та соціально-побутове забезпечення народного депутата України. А також - встановлений оклад, надбавки. Приміром, доплату може отримувати той народний депутат, який має вчений ступінь або почесне звання.

Так, розмір окладів народних депутатів України повинен розраховуватися виходячи з розміру прожиткового мінімуму, який встановлений для працездатних осіб. Чиновники і керівники держпідприємств повинні отримувати зарплату не вище 10 прожиткових мінімумів.

Команда ОПЗЖ вважає, що зменшення заробітної плати народних депутатів України є справедливим рішенням. А саме, з урахуванням того, що в Україні з 2014 по 2019 роки відбулося значне погіршення соцзахисту пенсіонерів, чорнобильців, ветеранів, інвалідів, сімей з дітьми.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що Шуфрич повідомив, хто може дозволити продавати українські землі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.