ОПЗЖ не дозволить знищити на Донбасі госпіталь для ветеранів війни

У госпіталі хочуть провести реорганізацію і скоротити понад 300 співробітників

"Опозиційна платформа - За Життя" не дозволить діючій владі знищити єдиний на Донбасі госпіталь для ветеранів війни. Про це повідомив народний депутат від ОПЗЖ Юрій Солод, передає прес-служба партії.

Як зазначається, трудовий колектив цього госпіталю звернувся до приймальні нардепа Юрія Солода, яка розташована в Слов'янську. Вони попросили народного депутата захистити лікувальний заклад від реорганізації. Так, підписувати договори на медичне обслуговування за програмою медичних гарантій, госпіталю вже відмовляє Національна служба здоров'я України.

"Відмова призведе до того, що госпіталь залишиться без державного фінансування і, замість виконання своїх основних функцій, змушений буде займатися пошуком коштів для лікування ветеранів та інвалідів війни і наданням їм, необхідної медичної допомоги", - розповів Юрій Солод.

Політик підкреслив, що реорганізація госпіталю призведе до порушення конституційного права на безкоштовне медичне обслуговування. Причина - на Донбасі це єдиний госпіталь для ветеранів. І саме у ньому є всі необхідні умови для надання допомоги людям. Реорганізація також загрожує масовим скороченням працівників, а це більш 300 осіб.

"На даний момент ми всі змушені спостерігати за прихованими спробами ліквідації Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Зокрема, це призведе до скорочення всієї існуючої мережі госпіталів в Україні і спровокує зростання соціальної напруженості в суспільстві", - пояснив народний депутат.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що "Опозиційна платформа – За життя" виступає проти продажу української землі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.