В ОРДЛО окупанти все більше стали хворіти на інфекційні захворювання

З Росії окупантам привозять прострочені ліки

В окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) серед особового складу з'єднань та частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) збільшується кількість хворих. Ворога "підкошують" різні інфекційні хвороби, передає Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Як зазначається, командування окупаційних військ намагається приховати масштаби поширення інфекційних хвороб. Причиною розповсюдження болячок є те, що імпортні ліки, які везуть з Російської Федерації, виявляються простроченими. А в підсумку - засоби не придатні до використання.

В прес-службі підкреслюють, що під час навчально-методичного збору дану проблему обговорювали, як одну з найбільш "гострих". Зустріч проводилася минулого тижня з начальниками медичних служб окупантів.

Розвідка встановила, що ворогам навіть довелося залучати керівництво військово-медичної служби Збройних Сил Росії. Вони порадили окупантам не афішувати дану подію. А самих хворих військовослужбовців лікувати в цивільних медичних установах. Робити це будуть за місцем знаходження підрозділів.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що змагання робочих професій стартували на Донбасі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.