На Донеччині аварія на водовідводі: які населені пункти залишилися без води

У Донецькій ОДА повідомили, де у регіоні сталася аварія на водовідводі

Сьогодні, 12 серпня, через аварію на водоводі тимчасово припинено водопостачання низки міст Донецької області. Про це повідомляє обласна державна адміністрація.

Так, сталося пошкодження магістрального водоводу Другого донецького водопроводу діаметром 1400 мм. Зазначається, що аварія відбулася вночі сьогодні о 02:30.

В ОДА зауважують, що у зв'язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт припинена подача води в такі населені пункти: Дружківка, Костянтинівка і селище Щербинівка (м. Торецьк). Крім того, скорочена подача води в Слов'янськ і Краматорськ.

Зазначимо, що Другий донецький водопровід - єдине джерело водопостачання для багатьох міст, таких як Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, а також прилеглих сіл і селищ. В ОДА повідомляють, що 20 км цього водопроводу знаходиться в аварійному стані і потребує заміни.

Раніше портал "Коментарі" інформував, як планують ремонтувати водопостачання на Донбасі. Так, проект модернізації "Води Донбасу" планують реалізувати за три роки, але деякі роботи вже стартували.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.