Поліція провокує шахтарів Донеччини зібратися на масовий мітинг у Києві

На місці протесту поліцейські організували об'їзд транспорту

Сьогодні, 13 серпня гірники у Донецькій області продовжують блокувати трасу поблизу населеного пункту Новоселидівка, вимагаючи погасити заборгованість по зарплаті.

Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець своїй сторінці в Фейсбук.

"Продовжують протест гірники шахт "Курахівська" та "Україна". Вони досі перекривають шлях поблизу населеного пункту Новоселидівка", - написав він.

Зазначається, що на місце перекриття автодороги приїхали співробітники поліції. Вони організували об'їзд транспорту через фермерське поле, не звертаючи уваги на шкоду, який наноситься ґрунту внаслідок такого рішення.

За словами Волинця, шахтарі під час протесту не затримували спецтранспорт, вантажний транспорт і машини з дітьми більш ніж на 10 хвилин, тому об'єктивні підстави для об'їзду відсутні.

"Дії поліції провокують шахтарів приїхати в Київ на масову акцію протесту під стіни не тільки Кабінету міністрів України, але і Міністерства внутрішніх справ", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, протести шахтарів у Донецькій області почалися ще в кінці липня. Гірники вийшли з вимогою погасити борги по заробітній платі, які за станом на 1 серпня становлять понад 1 млрд гривень.

5 серпня, гірники шахти "Курахівська" ДП "Селидіввугілля" йшли пішки 16 км вСелидово з вимогою погасити заборгованість. Їх вимоги були почуті, і місцева влада попросила на вирішення питання два дні.

Після закінчення цього терміну і відсутність будь-яких зрушень в цьому напрямку, шахтерыединогласно вирішили перекривати трасу стратегічного значення в бік Маріуполя. Якщо до 25 серпня (до Дня шахтаря) заборгованість не буде закрита, гірники пообіцяли приїхати у Київ під стіни Офісу президента.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.