Явка з повинною: терорист "ДНР" добровільно здався поліції

35-річний житель Бахмута визнав, що "повівся" на російську пропаганду

У відділ Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України звернувся 35-річний житель Бахмута, який в 2014 році, будучи найманцем терористів чергував на контрольно-пропускному пункті в штабі "ДНР", розташованому в адмінбудівлі колишнього банку. Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Донецькій області.

Чоловік зізнався, що піддався проросійській пропаганді і приєднався до терористів.

Новобранця бойовиків направили на КПП місцевого штабу, де він здійснював перевірку громадян. Через деякий час після свого призначення чоловік зрозумів, що ватажки незаконного збройного формування т.зв. "Донецької народної республіки" є звичайними злочинцями, тому покинув ряди терористів і почав вести прихований спосіб життя.

Із засобів масової інформації колишній найманець дізнався про можливість звільнитися від відповідальності і скористався цим шансом. Житель дав свідчення у своїй протиправній діяльності, які зараз перевіряють слідчі.

Якщо буде встановлено, що під час перебування в рядах терористичної організації "ДНР" підозрюваний не здійснював тяжких злочинів проти мирного населення, то на підставі ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України людина буде звільнена від кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, раніше видання "Донбасс.Коментарі" повідомляло про те, що ряду самопроголошених "чиновників" в Донецькій області заочно оголошені підозри в діяльності, що підриває законний конституційний лад України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.