Американська співачка проведе на Донбасі безкоштовний концерт

У місті відбудеться Різдвяний концерт

В Донецькій області співачка з Америки Kristina V планує провести безкоштовний концерт. Захід запланували на Старий Новий рік, 14 січня, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, це буде Різдвяний концерт Заслуженої артистки України, американської співачки українського походження Kristina V "З любов'ю до Україні".

Присутні зможуть почути такі відомі хіти, як "Різдвяна ніч", "Журавлі", "Пісня з України" і авторські пісні співачки. Організатори запевняють, що ці мелодійні композиції нікого не залишать байдужими.

Як відомо, KRISTINA V - одна з американських артисток, яка представляє Україну. Протягом багатьох років вона підкорювала публіку в Америці. KRISTINA V виконує пісні, як англійською, так і українською мовами. В її збірки входять ліричні, патріотичні і духовні пісні.

Сам концерт відбудеться у концертному залі камерної філармонії. Початок о 18:00. Вхід для всіх абсолютно вільний. Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном: 098-572-59-44.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що на Донбасі модернізували концертний зал.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.