На Донеччині пройде масштабний мистецький фестиваль

Гостей фестивалю чекає яскрава святкова програма

З 7 по 8 вересня на базі центру сімейного відпочинку "Акварель" пройде найбільший мистецький фестиваль Приазов'я - "Простір мрій". Про це повідомляє Маріупольська міськрада.

Всі бажаючі зможуть взяти участь у колективному розписі гігантської металевої скульптури - "птаха-риба". Ця інсталяція - бренд проекту "Простір мрії". Вона розташується на горі з мальовничим видом на Азовське море. Її довжина близько 6 метрів і важить вона 4 тонни.

"Пройдуть виставки унікальних творів мистецтва, картин молодих художників та малюнків дітей. Будуть організовані майстер-класи з гончарної справи, спортивна естафета від клубу історичної реконструкції", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що з концертною програмою виступлять творчі колективи міського центру позашкільної роботи. Відбудеться танцювальний флешмоб, конкурси, квести і море яскравих подій.

Крім цього, на базі "Акварелі" буде організована творча лабораторія. Тут юні митці та аматори зможуть взяти участь у пленерах та майстер-класах від відомих українських та зарубіжних майстрів.

Раніше портал "Донбас. Коментарі" повідомляв про те, що 7 вересня, в місті Сєвєродонецьк на площі Перемоги відбудеться "Фестиваль думок-2019".

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.