Розведення військ на сході необхідно продовжувати, - Бойко

У місцевих мешканців Золотого є безліч побутових проблем

Розведення військ в районі Золотого, що в Попаснянському районі Луганської області, принесло свої результати. Причина – кількість обстрілів скоротилася, повідомив "Співголова Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко.

За його словами, стріляти стали менше, тому цей процес (розведення військ) потрібно продовжувати.

Перебуваючи у рамках робочої поїздки до Луганської області політик підкреслив, що це, безумовно, позитивний крок, і цей процес треба продовжувати. Ще слід почати вирішувати побутові питання, яких в Золотому накопичилося дуже багато.

Юрій Бойко повідомив, що всього в селищі живе близько 500 осіб. У них є проблеми починаючи від вивезення сміття, можливості дістатися до Сєвєродонецька, до ремонту водопроводу та відновлення будинків. Людям у цьому місці доводиться дуже важко, тому допомагати їм збирається партія "Опозиційної платформи - За життя".

Наприклад, народний депутат Сергій Дунаєв добивався виділення необхідних коштів на Бюджетному комітеті Верховної Ради. Так, партія також вимагає наповнення Фонду регіонального розвитку, з якого будуть виділятися необхідні гроші.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що прожитковий мінімум потрібно терміново переглянути.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.