Коронавірус на Донбасі: у Донецькій області антирекорд, Луганщина – тримається

На Донеччині число хворих на коронавірус перевищило тисячу, на Луганщині також є нові випадки

Коронавірусна інфекція продовжується поширюватися у Луганській та Донецькій області. Про це свідчить офіційна статистика.

Як повідомляє у Facebook Луганська обласна державна адміністрація, зафіксовано шість нових випадків COVID-19 за добу. Троє захворілих із Сєвєродонецька: двоє були госпіталізовані з пневмонією, ще один – з кола раніше визначених контактних осіб та перебував на самоізоляції після повернення з РФ. Також COVID-19 виявлений у трьох жителів Старобільського району. Один – з кола раніше визначених контактних осіб, ще одна особа була госпіталізована з пневмонією, інша – планувала лікуватися у стаціонарному відділенні, та після ПЛР-дослідження в неї був зафіксований коронавірус. За весь час досліджень в області цей діагноз лабораторно підтверджений у 167 осіб. З них одужали – 118, лікуються – 48 (19 – на стаціонарі та 29 – амбулаторно).

Тоді як в Донецькій області кількість хворих на коронавірусну інфекцію перевищила станом на середу тисячу, повідомляє ОДА. Та 21 мешканцю Донецької області, серед яких одна дитина та одна медпрацівниця, діагностували коронавірусну хворобу минулої доби. Сім випадків COVID-19 лабораторно підтверджені у Краматорську (12-річний хлопчик, чоловіки 30 і 55 років, жінки 35, 48, 58 і 77 років); п'ять - у Маріуполі (чоловіки 20 і 45 років, жінки 45, 46 і 57 рокі); три - у Мар’їнському районі (жінки 34, 35 і 58 років); по два - у Волноваському районі (чоловік 25 років і жінка 46 років) і Слов’янську (чоловік 37 років і жінка 38 років); по одному -  у Вугледарі (чоловік 43 років) та Лиманській ОТГ (чоловік 44 років). Також серед хворих, виявлених за 10 серпня, є мешканка Києва, яка тимчасово перебувала у Донецькій області. Усього з початку пандемії на Донеччині на COVID-19 захворіли 1014 осіб, з них 847 осіб одужало, ще 154 - продовжують лікування. На жаль, 13 випадків коронавірусної хвороби завершилися летально.

Нагадаємо, минулої доби на Донбасі також виявили нові випадки коронавірусу.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.