Стало відомо, скільки пошкоджених у ході воєнних дій будинків відновили на Донеччині

В Донецькій ОДА розповіли, скільки будинків планують встигнути відновити до кінця поточного року

Понад 700 пошкоджених у результаті обстрілів будинків відновлено у Донецькій області. Про це йдеться у повідомленні ОДА.

Так, відновлено 770 пошкоджених у результаті бойових дій приватних будинків у населених пунктах, розташованих поблизу лінії розмежування у Донецькій області. Відновлення відбувається за рахунок матеріального резерву облдержадміністрації.

 "608 будинків у Донецькій області відновлені силами підрозділів ДСНС, які працюють тут з 11 червня. Усі інші зроблені силами місцевих мешканців та органів місцевої влади", – зазначив заступник голови ОДА Вадим Філашкін.

Планується до кінця року відновити мінімум 1000 приватних будинків.

"Зараз обласний матеріальних резерв має достатньо ресурсів для відновлення ще 670 приватних будинків. Ми напряму працюємо з постачальниками будівельних матеріалів, тому готові оперативно реагувати на виклики. Наразі є визначений перелік об’єктів, які будуть відновлюватися в першу чергу, але значна кількість споруд ще знаходиться у "червоній зоні", де не можуть працювати ані підрозділи ДСНС, ані міжнародні гуманітарні організації", - сказав директор департаменту з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Ігор Бойко.

Додамо, що вперше за шість років збройного конфлікту вдалося отримати "режим тиші" і виконати роботи в прифронтових населених пунктах Травневе, Гладосове та Жованка. Як додав Філашкін, паралельно ведуться переговори для отримання "режиму тиші" у населених пунктах Опитне, Водяне та Піски.

Зазначимо, що всього з початку війни були пошкоджені або повністю зруйновані понад 13 тисяч будинків усіх форм власності, з яких вже відновлено більше 7 тисяч.

Раніше повідомлялося, скільки коштів виділив Кабмін мешканцям Луганщини, які постраждали через пожежі в липні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.