Спортсмени з Донбасу встановили нові рекорди в Лондоні

Збірна України виборола на змаганнях найбільшу кількість медалей

В Великобританії, в Лондоні, закінчився чемпіонат світу з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями. Участь у змаганнях взяли понад 600 представників з 37 країн світу, передає прес-служба Донецької обласної держадміністрації.

Як зазначається, чемпіонат проходив з 9 по 15 вересня.

"Збірна України виборола на змаганнях найбільшу кількість медалей - 55 (17 золотих, 22 срібних і 16 бронзових), зайнявши 4 місце за кількістю "золота". Великий внесок у національну скарбничку зробили плавці Донецької області - 4 золотих, 4 срібних та 6 бронзових нагород", - йдеться в повідомленні.

Також додається, що Донецьку область у Лондоні представляли дев'ять спортсменів: заслужені майстри спорту України Віктор Смирнов (Слов’янськ), Данило Чуфаров та Ярина Матло (Маріуполь), майстри спорту України міжнародного класу Ярослав Семененко та Василь Крайник (Мар’їнський район), Андрій Трусов та Сергій Кліпперт (Слов’янськ), Олександр Комаров (Маріуполь), майстер спорту України Юрій Дворський (Слов’янськ)", - пояснили в прес-службі. 

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що учні з Донбасу в олімпіаді з новогрецької мови завоювали призові місця.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.